Wybrany wątek opinii

Myślę, że za te pieniądze można by było zatrudnić dodatkowo logopedów w przedszkolach, bo teraz w przedszkolu x jest 50 dzieci i przypada na nich jeden logopeda. A tu mamy 600 tysięcy dla 50 osób??? Kpina !!!!! A skąd tyle głosów zebrała?? Pani bardzo namawiała na głosowanie na swój projekt. No cóż następnym razem pogonię. Budżet obywatelski w Elblągu to jakaś farsa od dawna.
Ggghh (2025.11.14)
@Ggghh - A mnie z kolei dziwi jakim cudem ten projekt ponownie zdeklasował wszystkie inne ogólnomiejskie? W ubiegłym roku w ogóle go nie odnotowałem, w tym też jakoś nie zauważyłem masowej akcji zbierania głosów (w odróżnieniu od innych wniosków). To miło, że pośród 35 różnych projektów ponad 800 mieszkańców wsparło akurat ten przeznaczony dla 50 osób.
Kuzyn Piekarczyka (2025.11.14)
@Ggghh - A ja myśle że najlepsza pomoc dla dzieci to odebranie im smartfonów bo to doprowadza ich do choroby.
(2025.11.14)
@Ggghh - Logopedów, psychologów, psychiatrów its itp. a może właśnie internet, smartfony u małych dzieci, nie przespane noce przez to uzależnienie, brak opieki rodziców po przez braku czasu dla nich i po siódme widząc jak rodzic patrzy w komórkę prowadząc dziecko to tu wydawanie pieniędzy na kolejne zatrudnianie psycho..... nie pomoże. Zaczniecie od siebie.....
(2025.11.14)
Powrót do komentarzy