UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dyscyplina finansów publicznych - za wydawanie publicznych pieniędzy na pałę powinno się iść siedzieć - a władze miasta od lat trwonią miliony na "budżet obywatelski" z naszych podatków i pchają do kieszeni kolesi - jak to nazwać jak nie złodziejstwo? A za kradzież np samochodu o dużo niższej wartości już dawno "Kowalski" poszedłby do pierdla..


Anuluj