UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślę, że za te pieniądze można by było zatrudnić dodatkowo logopedów w przedszkolach, bo teraz w przedszkolu x jest 50 dzieci i przypada na nich jeden logopeda. A tu mamy 600 tysięcy dla 50 osób??? Kpina !!!!! A skąd tyle głosów zebrała?? Pani bardzo namawiała na głosowanie na swój projekt. No cóż następnym razem pogonię. Budżet obywatelski w Elblągu to jakaś farsa od dawna.

Ggghh