A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nagonki XD Myślę że 600 000 zł trochę osłodzi te smutki. Jeszcze czekam na komentaez o hejcie to wgl padnę ze śmiechu.
Dojdziemy do absurdu. Nauka pływania 600tys PLN na basenie przy ul. Stanisława Moniuszki 25,82-300 Elbląg. Godzina pływania. Po 200 PLN per osoba.
@Ggghh - A ja myśle że najlepsza pomoc dla dzieci to odebranie im smartfonów bo to doprowadza ich do choroby.
@Ggghh - Logopedów, psychologów, psychiatrów its itp. a może właśnie internet, smartfony u małych dzieci, nie przespane noce przez to uzależnienie, brak opieki rodziców po przez braku czasu dla nich i po siódme widząc jak rodzic patrzy w komórkę prowadząc dziecko to tu wydawanie pieniędzy na kolejne zatrudnianie psycho..... nie pomoże.
Zaczniecie od siebie.....
szkoły powinny być wyłączone z BO a nie jak teraz hustawki i placyki zabaw z tego robią
Ciekawe na jakiej zasadzie będą zapisy... Rzeczywiście słabo to wyszło.
W regulaminie BO powinny znaleźć się wszystkie trzy zapisy przytoczone z powyżej. Tymczasem na ten moment sąd albo inny wojewoda nie powinien unieważnić ten wniosek, bo jak tak dalej pójdzie to ktoś zgłosi projekt 0,5 mln na premie dla urzędników i to przejdzie, bo sami z rodzinkami zagłosują.
Lalka to czyta i ma ubaw.600 tys do kieszeni.
Żenada tańczy i śpiewa
Może warto sprawdzić kto głodował na tą "logopedię", bo w wiadmościach pokazywali, że w jakimś mieście głosowali zmarli... Może zagłosowały dusze, których dane ta klinika posiada w zasobach, a ludzie nie wiedzą, że w ogóle brali w tym udział? Sprawa dla policji prosta do ustalenia.