UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dyscyplina finansów publicznych - za wydawanie publicznych pieniędzy na pałę powinno się iść siedzieć - a władze miasta od lat trwonią miliony na "budżet obywatelski" z naszych podatków i pchają do kieszeni kolesi - jak to nazwać jak nie złodziejstwo? A za kradzież np samochodu o dużo niższej wartości już dawno "Kowalski" poszedłby do pierdla..