UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam 62 lata i nigdy nie miałem łatwo a teraz ? Sami potrzebujący bo siedzą po 20 godz. na komórce, co nie potrafią nic samemu zrobić, tylko brać za darmo. Nie ! Dosyć okradania. Zlikwidować fundusz natychmiast...


Anuluj