UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Real - Nie ma problemu, glosowałam na ten projekt i zrobilabym to kolejny raz, bo mimo tej nagonki nadal uważam, ze jest to ważny projekt, dla mnie dużo bardziej, niż schody czy chodniki.


Anuluj