UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Real - Nie ma problemu, glosowałam na ten projekt i zrobilabym to kolejny raz, bo mimo tej nagonki nadal uważam, ze jest to ważny projekt, dla mnie dużo bardziej, niż schody czy chodniki.
@Real - Nie ma problemu, glosowałam na ten projekt i zrobilabym to kolejny raz, bo mimo tej nagonki nadal uważam, ze jest to ważny projekt, dla mnie dużo bardziej, niż schody czy chodniki.