Wybrany wątek opinii
Nie zabierajcie możliwości pójścia na terapię osobom które jej potrzebują. I nie porównujcie kursu prawa jazdy do terapii logopedycznej która ratuje też psychikę a co za tym idzie także życie. Dlaczego nie napisano o tym zanim rozpoczęło się głosowanie, tylko teraz jak ktoś was oświecił. Tak dla tego typu projektów dla potrzebujących, logopedia w warunkach niekomercyjnych to tak jak z lekarzem na NFZ. Kto chce wyzdrowieć i tak idzie prywatnie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
40
Inna jest sytuacja, gdy mieszkańcy zgłaszają potrzebę jakiejś terapii (logopedycznej, psychologicznej albo np. usług dentystycznych) - wtedy Miasto w konkursie wybiera najlepszego wykonawcę spośród kilku ofert na zasadzie rynkowej konkurencji, a zupełnie inaczej jest, gdy konkretna firma sama zgłasza do Budżetu Obywatelskiego swoją usługę (w dodatku w zawyżonej cenie) a potem z automatu wygrywa wobec braku konkurentów. To jest wypaczenie idei budżetu partycypacyjnego!
Do moderacji
Odpowiedz
23
0
Mam 62 lata i nigdy nie miałem łatwo a teraz ? Sami potrzebujący bo siedzą po 20 godz. na komórce, co nie potrafią nic samemu zrobić, tylko brać za darmo. Nie ! Dosyć okradania. Zlikwidować fundusz natychmiast...
Do moderacji
Odpowiedz
10
3