42
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Faktem jest iż mieszkańcy oczekują lepszego życia ale samych mieszkańców nie stać na inicjatywy. samo się nie zrobi. Ranking dość pokrętny. Potencjał miejsca i populacji jest znaczny. Przy wzroście innowacyjności jest szansa. No wzrost poczucia iż miasto jest wspólnym miejscem.
(2025.11.12)

info

5  
  8
Bidnie, po 18 życie zamiera....
(2025.11.12)

info

25  
  4
W tym POpapranym mieście bardzo wkurza sygnalizacja świetlna. Niedziela 9 rano a na Ogólnej stoję na każdym skrzyżowaniu. Wieczorem to samo. Godzina 21 jadę przez centrum ruchu praktycznie nie ma a czerwona fala w pełni. Przypominam że Robert. T z KO obiecał 15 lat temu wprowadzenie zielonej fali na sygnalizacji świetlnej. Do dziś nie zrealizował tej populistycznej obietnicy. Powinien zostać za to ukarany a nie awansowany na członka w zwisie.
Mama Karoliny (2025.11.12)
15 lat dla Elbląga to nie jest długo tu wszystkie plany liczone są w dziesięciolecia... POza tym peowski POrt hula na pełnych obrotach... komunikacja na medal klamot goni klamot i tak z dnia na dzień. Najważniejsze że co drugi mieszkaniec idzie PO ulicy i się uśmiecha.
(2025.11.12)
Ty byś wolał żeby byli nadęci i ponurzy jak naczelny psisiurek?
(2025.11.12)
Moim zadaniem, w moim ukochanym Elblągu żyje się super. Wszystko jest, czego człowiek do życia potrzebuje. Wszędzie blisko, korków praktycznie nie ma. Kina, teatr, puby, kluby, restauracje i bary są. Żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie też mamy. Praca jest. Czy coś pominąłem?
(2025.11.12)
@Mama Karoliny - Siema polexit!wracasz z marszu?
Kefirek Robert (2025.11.12)
@Beka - Chyba nie porównujesz tych swoich uwag do poprzednich 8 lat rządów? zapomniałeś kto co i jak był obdarowywany lukratywnymi posadami? W UM wiceprezydenci bez przynależności partyjnej i bez tzw. pleców, bo są kompetentni tyle i tylko tyle i to samo dotyczy podstawowych pracowników więc kula w płot z tym twoim "wymysłem". A jak wiesz coś konkretnego to podaj fakty, gdzie i co i jak?
okkj (2025.11.12)
@Beka - Jeśli zgodnie z prawem jest ruletka to bardzo dobrze i super a jeśli masz wątpliwości to zgłoś sprawę do prokuratury a jeśli ktoś poczuje się pomówiony wtedy ten ktoś zapyta o ciebie. Proste jak drut.
(2025.11.12)
marnie jest,
(2025.11.12)

info

13  
  3