UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zadaniem, w moim ukochanym Elblągu żyje się super. Wszystko jest, czego człowiek do życia potrzebuje. Wszędzie blisko, korków praktycznie nie ma. Kina, teatr, puby, kluby, restauracje i bary są. Żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie też mamy. Praca jest. Czy coś pominąłem?