UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

15 lat dla Elbląga to nie jest długo tu wszystkie plany liczone są w dziesięciolecia... POza tym peowski POrt hula na pełnych obrotach... komunikacja na medal klamot goni klamot i tak z dnia na dzień. Najważniejsze że co drugi mieszkaniec idzie PO ulicy i się uśmiecha.