UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
15 lat dla Elbląga to nie jest długo tu wszystkie plany liczone są w dziesięciolecia... POza tym peowski POrt hula na pełnych obrotach... komunikacja na medal klamot goni klamot i tak z dnia na dzień. Najważniejsze że co drugi mieszkaniec idzie PO ulicy i się uśmiecha.