Wybrany wątek opinii
Do wszystkich minusujących, mam jedno pytanie: pamiętacie, jak kilka lat temu, trzy czołowe miejskie spółki na walnych zgromadzenia, usunęły z funkcji swoich prezesów, za rażące niekompetencje, niegospodarność i doprowadzenie spółek do fatalnej sytuacji finansowej? Potem trzeba było ogłosić nabór na nowych 3 prezesów i zrobili ruletę, czyli prezes wykopany ze spółki A, został prezesem spółki B, ten od B przeszedł do C, a ten wykopany z C, poszedł do A. Wszystkie spółki potrzebowały kompetentnych prezesów, którzy poprawią sytuację finansową i wybrały takich, którzy zostali usunięci właśnie za doprowadzenie do takiej sytuacji. Potraficie to wyjaśnić? Da się to w ogóle wybronić? Dalej grzecznie przytakujcie, jak to wszystko jest w porządku i dalej popierajcie co 4 lata tych samych. Na pewno Elbląg przestanie się wyludniać i ośmieszać. Powodzenia. Ale wciąż czekam na odpowiedź: jak wytłumaczycie sytuację z ruletą w tych spółkach.
Do moderacji
Odpowiedz
32
8
@Beka - A wiesz co to paranoja? Brak atencji?
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@Beka - Jeśli zgodnie z prawem jest ruletka to bardzo dobrze i super a jeśli masz wątpliwości to zgłoś sprawę do prokuratury a jeśli ktoś poczuje się pomówiony wtedy ten ktoś zapyta o ciebie. Proste jak drut.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6