Wybrany wątek opinii

W tym POpapranym mieście bardzo wkurza sygnalizacja świetlna. Niedziela 9 rano a na Ogólnej stoję na każdym skrzyżowaniu. Wieczorem to samo. Godzina 21 jadę przez centrum ruchu praktycznie nie ma a czerwona fala w pełni. Przypominam że Robert. T z KO obiecał 15 lat temu wprowadzenie zielonej fali na sygnalizacji świetlnej. Do dziś nie zrealizował tej populistycznej obietnicy. Powinien zostać za to ukarany a nie awansowany na członka w zwisie.
Mama Karoliny (2025.11.12)
@Mama Karoliny - Siema polexit!wracasz z marszu?
Kefirek Robert (2025.11.12)
@Mama Karoliny - To prawda, sygnalizacja w tym miescie jest tragiczna, np na skrzyzowaniu Armii Krajowej i 12 Lutego jest makabra. trzeba czekac 10min. zeby przejsc na połowę ulicy, potem następne 10min. zeby przejsc na drugą stronę ulicy, nie ma w tym żadnej logiki.
(2025.11.12)
Powrót do komentarzy