Wybrany wątek opinii
15 lat dla Elbląga to nie jest długo tu wszystkie plany liczone są w dziesięciolecia... POza tym peowski POrt hula na pełnych obrotach... komunikacja na medal klamot goni klamot i tak z dnia na dzień. Najważniejsze że co drugi mieszkaniec idzie PO ulicy i się uśmiecha.
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
Ty byś wolał żeby byli nadęci i ponurzy jak naczelny psisiurek?
Do moderacji
Odpowiedz
9
14