Wybrany wątek opinii
Tak się żyje, że prawie wszystkie konkursy i nabory w budżetówce w tym mieście, są bezczelnie ustawione pod konkretnego kandydata i to już na etapie tworzenia specyfikacji naboru. Jeśli gdzieś widzicie wymagania: 5 miesięcy doświadczenia, to możecie być pewni, że stażystce wymiizianej z kierowniczką właśnie kończy się półroczny i staż i choćbyście dostali max punktów z testu wiedzy, to na koniec decyduje i tak etap ustny, gdzie padną pytania typu: Jak Pan/Pani radzi sobie ze stresem. Oczywiście punktacja utajniona, a w komisjach od 20 w każdej instytucji te same Arturki. Potem rodzice przy wigilijnym stole chwalą się reszcie rodziny, jaką to zdolną córeczkę mają, że została pracownikiem UM, Prokuratury, Sądu, Szpitala, czy innej Miejskiej Spółki. Nie wstyd Wam, ustawiacze? Lustra w domu macie i w nie patrzycie. A jak ruszy sumienie, to biegusiem do lekarza po magiczne tabletki, dzięki którym sumiennie zostaje stłumione.
Do moderacji
Odpowiedz
59
10
@Beka - "że prawie wszystkie konkursy i nabory w budżetówce w tym mieście, są bezczelnie ustawione" - Pisowców nie chcą, ale to dobrze. Mają za to plusa u mnie.
Do moderacji
Odpowiedz
13
36
@Beka - No i co utraciłaś? Pół roku na misce ryżu = 120% zasiłku dla bezrobotnych dla stażysty. Może 4500 brutto jak Bóg da. Dla szeregowca przy biurku. Zlituj się. Z betonem chcesz walczyć. Płacą jak niewolnikom.
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
@Beka - Chyba nie porównujesz tych swoich uwag do poprzednich 8 lat rządów? zapomniałeś kto co i jak był obdarowywany lukratywnymi posadami? W UM wiceprezydenci bez przynależności partyjnej i bez tzw. pleców, bo są kompetentni tyle i tylko tyle i to samo dotyczy podstawowych pracowników więc kula w płot z tym twoim "wymysłem". A jak wiesz coś konkretnego to podaj fakty, gdzie i co i jak?
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
@Beka - Spróbuj, może i twoje umiejętności kiedyś zostaną zauważone.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@okkj - Wystarczy spojrzeć na Elbląg i zobaczyć ich kompetencje hahah
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Beka - Oj
..... Płaczesz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0