UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zadaniem, w moim ukochanym Elblągu żyje się super. Wszystko jest, czego człowiek do życia potrzebuje. Wszędzie blisko, korków praktycznie nie ma. Kina, teatr, puby, kluby, restauracje i bary są. Żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie też mamy. Praca jest. Czy coś pominąłem?


Anuluj