A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie jest żle, gdyby jeszcze pisowców pogonić było by fajnie
Niestety nie można się tu swobodnie wypowiedzieć. POrtel knebluje usta wszystkim którzy nie popierają lokalnej wierchuszki KCKO. #cenzuranaPOrtelu
@Polexit - Serio? W TVRepublika ścieku to masz dopiero cenzurę. Śmiechu warte. Same brednie i kłamstwa na Pana premiera. Bardzo dobrze że Portel ma regulamin na pisowców i te brednie ich usuwa. Brawo Portel
W Elblągu chyba najlepiej żyje się emerytom, wszędzie blisko. Na działkę, do kościoła, sklepu, przychodni, szpitala, na cmentarz.
@Polexit - Swobodnie ujadasz w domu czyli na info prawda wet?
Żyje się różnie, zależnie od wieku, portfela i zdrowia. Do matury jest ok, potem naturalnie wyjeżdżamy po naukę i wracamy na spokojną emeryturę po 60 - tce. No chyba, że trafi nam się fucha posła do Sejmu z PiS. Dwadzieścia parę lat nic nie robienia, tylko se siedzimy nie odzywając się bez pytania w Sejmie w Warszawie. Od czasu do czasu do Elbląga na 1 Maja 2 do Biura, byle tylko telefonu nie podnosić i tak jakoś bez stresowo.
Po przekopie to się ruszyło. Brawo Jaro 😂 Ale tak na serio, dzieje się, coraz więcej się dzieję jest progres. Tak trzymać panowie i panie w ratuszu
@Beka - Spróbuj, może i twoje umiejętności kiedyś zostaną zauważone.
Cóż zyje się wolno, spokojnie jak na wsi, w zależności kto lubi takie zycie, kiedyś Elbląg życiem tętnił jak miasto ! Starówka pusta i kima snem starca, młodzież wyjezdza w poszukiwaniu godnej pracy, a starsi wegetują pomalutku
Elbląg fajne miasto na emeryturkę !