42
12.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie jest żle, gdyby jeszcze pisowców pogonić było by fajnie
(2025.11.12)

info

9  
  18
Niestety nie można się tu swobodnie wypowiedzieć. POrtel knebluje usta wszystkim którzy nie popierają lokalnej wierchuszki KCKO. #cenzuranaPOrtelu
Polexit (2025.11.12)
@Polexit - Serio? W TVRepublika ścieku to masz dopiero cenzurę. Śmiechu warte. Same brednie i kłamstwa na Pana premiera. Bardzo dobrze że Portel ma regulamin na pisowców i te brednie ich usuwa. Brawo Portel
(2025.11.12)
W Elblągu chyba najlepiej żyje się emerytom, wszędzie blisko. Na działkę, do kościoła, sklepu, przychodni, szpitala, na cmentarz.
(2025.11.12)

info

15  
  5
@Polexit - Swobodnie ujadasz w domu czyli na info prawda wet?
(2025.11.12)
Żyje się różnie, zależnie od wieku, portfela i zdrowia. Do matury jest ok, potem naturalnie wyjeżdżamy po naukę i wracamy na spokojną emeryturę po 60 - tce. No chyba, że trafi nam się fucha posła do Sejmu z PiS. Dwadzieścia parę lat nic nie robienia, tylko se siedzimy nie odzywając się bez pytania w Sejmie w Warszawie. Od czasu do czasu do Elbląga na 1 Maja 2 do Biura, byle tylko telefonu nie podnosić i tak jakoś bez stresowo.
(2025.11.12)

info

14  
  6
Po przekopie to się ruszyło. Brawo Jaro 😂 Ale tak na serio, dzieje się, coraz więcej się dzieję jest progres. Tak trzymać panowie i panie w ratuszu
(2025.11.12)
@Beka - Spróbuj, może i twoje umiejętności kiedyś zostaną zauważone.
Czytelnik66 (2025.11.12)
Cóż zyje się wolno, spokojnie jak na wsi, w zależności kto lubi takie zycie, kiedyś Elbląg życiem tętnił jak miasto ! Starówka pusta i kima snem starca, młodzież wyjezdza w poszukiwaniu godnej pracy, a starsi wegetują pomalutku
(2025.11.12)

info

17  
  1
Elbląg fajne miasto na emeryturkę !
(2025.11.12)

info

10  
  2