UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
15 lat dla Elbląga to nie jest długo tu wszystkie plany liczone są w dziesięciolecia... POza tym peowski POrt hula na pełnych obrotach... komunikacja na medal klamot goni klamot i tak z dnia na dzień. Najważniejsze że co drugi mieszkaniec idzie PO ulicy i się uśmiecha.