Wybrany wątek opinii
Moim zadaniem, w moim ukochanym Elblągu żyje się super.
Wszystko jest, czego człowiek do życia potrzebuje. Wszędzie blisko, korków praktycznie nie ma. Kina, teatr, puby, kluby, restauracje i bary są. Żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie też mamy. Praca jest. Czy coś pominąłem?
Do moderacji
Odpowiedz
8
18
Tak!!! Nie ma sandry.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0