Wybrany wątek opinii

Moim zadaniem, w moim ukochanym Elblągu żyje się super. Wszystko jest, czego człowiek do życia potrzebuje. Wszędzie blisko, korków praktycznie nie ma. Kina, teatr, puby, kluby, restauracje i bary są. Żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie też mamy. Praca jest. Czy coś pominąłem?
(2025.11.12)
Tak!!! Nie ma sandry.
(2025.11.12)
Powrót do komentarzy