UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tym POpapranym mieście bardzo wkurza sygnalizacja świetlna. Niedziela 9 rano a na Ogólnej stoję na każdym skrzyżowaniu. Wieczorem to samo. Godzina 21 jadę przez centrum ruchu praktycznie nie ma a czerwona fala w pełni. Przypominam że Robert. T z KO obiecał 15 lat temu wprowadzenie zielonej fali na sygnalizacji świetlnej. Do dziś nie zrealizował tej populistycznej obietnicy. Powinien zostać za to ukarany a nie awansowany na członka w zwisie.
Mama Karoliny