64
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PO stwierdzeniu zaniedbań na odcinku zabezpieczeń przeciw pożarowych - dyrektor wraz z zarządem do natychmiastowego zwolnienia. I dopiero wtedy ewentualna podwyżka o 2,50 od osoby. Tak to powinno wyglądać.
(2025.11.06)

info

7  
  0
Ten śmietnik na zdjęciu przy artykule to chyba wizytówka jakości segregacji odpadów przez Elblążan.
Czy (2025.11.06)

info

1  
  1
Zaraz będą. Po co władzy przypominasz...
Hanut (2025.11.06)
No i się doczekasz! Po co podpowiadać, jak Nas "kroić"?
Hanut (2025.11.06)
Może by tak rozpocząć poważną, merytoryczną dyskusję nad budową SPALARNI ŚMIECI. Zaznaczam, że jestem laikiem w tych sprawach. Wiem jednak, że technologie pozwalają na spalanie nie tylko śmieci, ale i odpadów z oczyszczalni ścieków.
Hanut (2025.11.06)
Łaska pańska uniżenie dziękujemy
(2025.11.06)

info

2  
  1
@JuliaSzulc - Pani Julko, bo trzeba sobie samemu zarobić na ciepło, żeby stópki nie marzły i pupa nie była lodowata.
konar_nie_płonie (2025.11.06)
@. Irek Szaf - "Gdyby prezydentem był Śliwka, NIE Byłoby ŻADNYCH podwyżek. " - Całe szczęście, że nie jest, bo komu by zabrał by nie zrobić podwyżki? Uczciwym pracującym oczywiście. To za to czekam z utęsknieniem na tak głośno obiecaną 33 procentową obniżkę cen prądu od niejakiego pana Nawrockiego i nie w formie pisowatej tarczy za którą pracujący muszą zapłacić - PIS partia niechcących pracować.
(2025.11.06)
@Rodzina2+3 - dostajesz 800 plus co miesiąc to płać!!!!! co na 2 daje ci miesiecznie 1600 zł a rocznie 19 200 więc cię stać
(2025.11.06)
@Rodzina2+3 - a poprawka troje dzieci 3 * 800 plus = 2400 na miesiąc.2400 * 12 miesięcy= 28 800 więc cię stać!!!!!
(2025.11.06)