UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może by tak rozpocząć poważną, merytoryczną dyskusję nad budową SPALARNI ŚMIECI. Zaznaczam, że jestem laikiem w tych sprawach. Wiem jednak, że technologie pozwalają na spalanie nie tylko śmieci, ale i odpadów z oczyszczalni ścieków.

Hanut