Wybrany wątek opinii

Dlaczego w Elblągu nie ma bonu ciepłowniczego?? Moze ktoś wyjasni
JuliaSzulc (2025.11.06)
@JuliaSzulc - Pani Julko, bo trzeba sobie samemu zarobić na ciepło, żeby stópki nie marzły i pupa nie była lodowata.
konar_nie_płonie (2025.11.06)
Powrót do komentarzy