Wybrany wątek opinii
Dlaczego w Elblągu nie ma bonu ciepłowniczego?? Moze ktoś wyjasni
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@JuliaSzulc - Pani Julko, bo trzeba sobie samemu zarobić na ciepło, żeby stópki nie marzły i pupa nie była lodowata.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0