Wybrany wątek opinii

Czekam jeszcze na podwyżkę ciepłej wody i ogrzewania już chyba pora
(2025.11.06)
No i się doczekasz! Po co podpowiadać, jak Nas "kroić"?
Hanut (2025.11.06)
Powrót do komentarzy