Wybrany wątek opinii
Czekam jeszcze na podwyżkę ciepłej wody i ogrzewania już chyba pora
Do moderacji
Odpowiedz
34
12
No i się doczekasz! Po co podpowiadać, jak Nas "kroić"?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0