UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może by tak rozpocząć poważną, merytoryczną dyskusję nad budową SPALARNI ŚMIECI. Zaznaczam, że jestem laikiem w tych sprawach. Wiem jednak, że technologie pozwalają na spalanie nie tylko śmieci, ale i odpadów z oczyszczalni ścieków.
Hanut