UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może by tak rozpocząć poważną, merytoryczną dyskusję nad budową SPALARNI ŚMIECI. Zaznaczam, że jestem laikiem w tych sprawach. Wiem jednak, że technologie pozwalają na spalanie nie tylko śmieci, ale i odpadów z oczyszczalni ścieków.

Hanut

Anuluj