Wybrany wątek opinii

Gdyby prezydentem był Śliwka, NIE Byłoby ŻADNYCH podwyżek.
. Irek Szaf (2025.11.06)
@. Irek Szaf - "Gdyby prezydentem był Śliwka, NIE Byłoby ŻADNYCH podwyżek. " - Całe szczęście, że nie jest, bo komu by zabrał by nie zrobić podwyżki? Uczciwym pracującym oczywiście. To za to czekam z utęsknieniem na tak głośno obiecaną 33 procentową obniżkę cen prądu od niejakiego pana Nawrockiego i nie w formie pisowatej tarczy za którą pracujący muszą zapłacić - PIS partia niechcących pracować.
(2025.11.06)
Powrót do komentarzy