64
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Hanut - No przecież mamy już spalarnię. Niedawno uruchomioną.
Blumenbauer (2025.11.06)
Podobno osoby o najniższych dochodach otrzymają bon śmieciowy.
Szarak (2025.11.06)

info

1  
  2
@ktyś - To jedz do Ostrudy gamoniu
(2025.11.06)
Do lasu wyrzucam
waldek123 (2025.11.07)

info

1  
  3