A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Hanut - No przecież mamy już spalarnię. Niedawno uruchomioną.
Podobno osoby o najniższych dochodach otrzymają bon śmieciowy.
@ktyś - To jedz do Ostrudy gamoniu
Do lasu wyrzucam