Wybrany wątek opinii

Może by tak rozpocząć poważną, merytoryczną dyskusję nad budową SPALARNI ŚMIECI. Zaznaczam, że jestem laikiem w tych sprawach. Wiem jednak, że technologie pozwalają na spalanie nie tylko śmieci, ale i odpadów z oczyszczalni ścieków.
Hanut (2025.11.06)
@Hanut - No przecież mamy już spalarnię. Niedawno uruchomioną.
Blumenbauer (2025.11.06)
Powrót do komentarzy