Wybrany wątek opinii
Może by tak rozpocząć poważną, merytoryczną dyskusję nad budową SPALARNI ŚMIECI.
Zaznaczam, że jestem laikiem w tych sprawach.
Wiem jednak, że technologie pozwalają na spalanie nie tylko śmieci, ale i odpadów z oczyszczalni ścieków.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Hanut - No przecież mamy już spalarnię. Niedawno uruchomioną.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1