UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@. Irek Szaf - "Gdyby prezydentem był Śliwka, NIE Byłoby ŻADNYCH podwyżek. " - Całe szczęście, że nie jest, bo komu by zabrał by nie zrobić podwyżki? Uczciwym pracującym oczywiście. To za to czekam z utęsknieniem na tak głośno obiecaną 33 procentową obniżkę cen prądu od niejakiego pana Nawrockiego i nie w formie pisowatej tarczy za którą pracujący muszą zapłacić - PIS partia niechcących pracować.