64
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pięć złotych na m-c to tak mniej więcej tyle co cena gumy do żucia, dropsa czy rolki papieru toaletowego. Ci co jęczą, że drogo albo w RM będą przeciw to wolą raz w miesiącu gumę, dropsa albo rolkę papieru sobie kupić niż pomóc miastu.
Czy (2025.11.06)
@Czy - W tej chwili płacę za 3 osobową rodzinę 75 zł. po podwyżce będzie to 90 zł. To nie jest mało szczególnie że segregujemy odpady za ZUO
Agata 15 (2025.11.06)
albo ubezpieczenie obejmowalo gaszenie piaskiem albo nie moga pokryc koszty drozej niz to mozliwe lub podwyzka ubezpieczenia
(2025.11.06)
Jeszcze rok a będziemy na same opłaty zarabiać.
Hmm (2025.11.06)

info

6  
  1
Widać pieniądze zamiast wpłacić na ubezpieczenie to POszły na premie dla zarządu... a teraz płacz bo znowu nie ma. Żałosna to mieścina i tyle.
(2025.11.06)

info

5  
  3
@Czy - A myślisz o tym długoterminowo ? I ilościowo przede wszystkim? Mało kto mieszka w pojedynkę ja płacę za 5 osób zwykła rodzina.5 x5=25 w skali roku 25x12=300 zł więcej plus to co płacę teraz ogromna kasa liczyć umiem.
Rodzina2+3 (2025.11.06)
uśmiechnięta POlska dumać na maksa polakow
(2025.11.06)

info

4  
  3
Missan zapłać za mnie. Ja ci nie dam
(2025.11.06)

info

5  
  2
Gdyby prezydentem był Śliwka, NIE Byłoby ŻADNYCH podwyżek.
. Irek Szaf (2025.11.06)
Jak mawiał klasyk: "Światło poszło tak do góry, że ja mam tylko na strychu!"
(2025.11.06)

info

3  
  0