Wybrany wątek opinii

Pięć złotych na m-c to tak mniej więcej tyle co cena gumy do żucia, dropsa czy rolki papieru toaletowego. Ci co jęczą, że drogo albo w RM będą przeciw to wolą raz w miesiącu gumę, dropsa albo rolkę papieru sobie kupić niż pomóc miastu.
Czy (2025.11.06)
@Czy - W tej chwili płacę za 3 osobową rodzinę 75 zł. po podwyżce będzie to 90 zł. To nie jest mało szczególnie że segregujemy odpady za ZUO
Agata 15 (2025.11.06)
@Czy - A myślisz o tym długoterminowo ? I ilościowo przede wszystkim? Mało kto mieszka w pojedynkę ja płacę za 5 osób zwykła rodzina.5 x5=25 w skali roku 25x12=300 zł więcej plus to co płacę teraz ogromna kasa liczyć umiem.
Rodzina2+3 (2025.11.06)
@Rodzina2+3 - dostajesz 800 plus co miesiąc to płać!!!!! co na 2 daje ci miesiecznie 1600 zł a rocznie 19 200 więc cię stać
(2025.11.06)
@Rodzina2+3 - a poprawka troje dzieci 3 * 800 plus = 2400 na miesiąc.2400 * 12 miesięcy= 28 800 więc cię stać!!!!!
(2025.11.06)
Powrót do komentarzy