UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To tych "mieszkańców" przeniosą do lokali komunalnych w innych częściach miasta czyli np do wspólnot w których zostały lokale gminne. Już wspolczuję ich nowym sąsiadom.
Real
To tych "mieszkańców" przeniosą do lokali komunalnych w innych częściach miasta czyli np do wspólnot w których zostały lokale gminne. Już wspolczuję ich nowym sąsiadom.
Real