UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To tych "mieszkańców" przeniosą do lokali komunalnych w innych częściach miasta czyli np do wspólnot w których zostały lokale gminne. Już wspolczuję ich nowym sąsiadom.

Real

Anuluj