Wybrany wątek opinii
No tak, deweloperek wybudował to teraz ludzi przenoszą. Ciekawe gdzie zostaną przeniesieni i ile to będzie nas kosztować. Tzw uspołecznienie kosztów i prywatyzacja zysków.
Do moderacji
Odpowiedz
86
24
Na lotniczą
Do moderacji
Odpowiedz
51
9
Na skrzydlata dlatego tam teraz remontują każde puste mieszkanie
Do moderacji
Odpowiedz
4
0