Wybrany wątek opinii

No tak, deweloperek wybudował to teraz ludzi przenoszą. Ciekawe gdzie zostaną przeniesieni i ile to będzie nas kosztować. Tzw uspołecznienie kosztów i prywatyzacja zysków.
(2025.10.28)
Na lotniczą
(2025.10.28)
Na skrzydlata dlatego tam teraz remontują każde puste mieszkanie
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy