UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym w złym stanie technicznym, w którym znajdują się mieszkania komunalne i socjalne. Budynek jest administrowany przez Zarząd Budynków Komunalnych". Mam pytanie. Dlaczego ZBK tak administruje nieruchomością, że dopuszcza do spadku jej wartości i doprowadza do złego stanu technicznego? Ktoś chyba za to beknie, tak?

BoTAK!

Anuluj