Wybrany wątek opinii

Nareszcie. Koniec utrzymywania patologii. Wyburzyć i postawić osiedle.
(2025.10.28)
To tych "mieszkańców" przeniosą do lokali komunalnych w innych częściach miasta czyli np do wspólnot w których zostały lokale gminne. Już wspolczuję ich nowym sąsiadom.
Real (2025.10.28)
Powrót do komentarzy