Wybrany wątek opinii
Nareszcie. Koniec utrzymywania patologii. Wyburzyć i postawić osiedle.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
To tych "mieszkańców" przeniosą do lokali komunalnych w innych częściach miasta czyli np do wspólnot w których zostały lokale gminne. Już wspolczuję ich nowym sąsiadom.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0