UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stał tyle lat i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, a teraz jak obok powstaje nowe osiedle to już komuś nie pasuje... , ciekawe ile w łapę ktoś komuś dał ?


Anuluj