UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stał tyle lat i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, a teraz jak obok powstaje nowe osiedle to już komuś nie pasuje... , ciekawe ile w łapę ktoś komuś dał ?
Stał tyle lat i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, a teraz jak obok powstaje nowe osiedle to już komuś nie pasuje... , ciekawe ile w łapę ktoś komuś dał ?