UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale jak rozpoczynali budowę to hotelowiec już stał, wiedzieli jakie jest sąsiedztwo. Miasto może uzyska kasę za działkę, widać działki za bezcen fajnie sprzedawać, ale będzie musiała gdzieś przenieść mieszkańców hotelowca, dużo ich tam a mało takich co lubią płacić za czynsz. jak to się mówi:: skórka za wyprawkę?????