88
28.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już są dwa budynki wybudowane z tego jeden już oddany
Sławek 1 (2025.10.28)
A guzik miasto nie ma tylu lokali mieszkalnych, o socjalnych nie wspominając, żeby ich przekwaterować.
(2025.10.28)

info

8  
  0
A ja muszę wziąć kredyt na 25 lat. Zasuwać aby to spłacić. A wystarczyło walić dyktę
(2025.10.28)

info

22  
  3
I bardzo slusznie, to samo powinno spotkac baraki przy Skrzydlatej. Ciekawe tylko, co stanie sie z mieszkańcami... Wbrew pozorom nie jest to tylko " patologia", zdziwilibyscie się.
Gtuobdj (2025.10.28)

info

4  
  11
Przypomina mi się rodzina Balcerków - dać im nowe mieszkania i nie będzie tak tragicznie...
pacjentka (2025.10.28)
Już jakiś deweloper się czai na działkę ?
(2025.10.28)

info

15  
  1
Dziki zachód na prowincje no niesamowite wyobrażam sobie to jak w Paryżu nasi przyjaciele kebaby pod namiotami
Telewizor (2025.10.28)

info

6  
  0
Bardzo dobrze i jeszcze ulicę Wschodnią dokończyć bardzo pilnie potrzeba! Brawo za decyzję oraz plany na przyszłość. Wschodnia to priorytet dla tego i poniżej osiedla. Mieszkańcy tych osiedli nie po to kupują tam nieruchomości aby w korkach tam stać i nie mogąc nigdzie szybko i bezpiecznie dojechać.
(2025.10.28)

info

9  
  6
100 baniek długu i jeszcze im chatę będą dawać, skoszarować w byłym PGR i do roboty, rowy na żuławach oczyszczać...
(2025.10.28)
I cyk za chwilę kolejny patodeweloperski klocek, a obwodnicy wschodniej ani wody ani słychu. Ciekawie jak ci ludzie będę mieli dojechać potem do miasta
(2025.10.28)

info

8  
  1