A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już są dwa budynki wybudowane z tego jeden już oddany
A guzik miasto nie ma tylu lokali mieszkalnych, o socjalnych nie wspominając, żeby ich przekwaterować.
A ja muszę wziąć kredyt na 25 lat. Zasuwać aby to spłacić. A wystarczyło walić dyktę
I bardzo slusznie, to samo powinno spotkac baraki przy Skrzydlatej. Ciekawe tylko, co stanie sie z mieszkańcami... Wbrew pozorom nie jest to tylko " patologia", zdziwilibyscie się.
Przypomina mi się rodzina Balcerków - dać im nowe mieszkania i nie będzie tak tragicznie...
Już jakiś deweloper się czai na działkę ?
Dziki zachód na prowincje no niesamowite wyobrażam sobie to jak w Paryżu nasi przyjaciele kebaby pod namiotami
Bardzo dobrze i jeszcze ulicę Wschodnią dokończyć bardzo pilnie potrzeba! Brawo za decyzję oraz plany na przyszłość. Wschodnia to priorytet dla tego i poniżej osiedla. Mieszkańcy tych osiedli nie po to kupują tam nieruchomości aby w korkach tam stać i nie mogąc nigdzie szybko i bezpiecznie dojechać.
100 baniek długu i jeszcze im chatę będą dawać, skoszarować w byłym PGR i do roboty, rowy na żuławach oczyszczać...
I cyk za chwilę kolejny patodeweloperski klocek, a obwodnicy wschodniej ani wody ani słychu. Ciekawie jak ci ludzie będę mieli dojechać potem do miasta