UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym w złym stanie technicznym, w którym znajdują się mieszkania komunalne i socjalne. Budynek jest administrowany przez Zarząd Budynków Komunalnych". Mam pytanie. Dlaczego ZBK tak administruje nieruchomością, że dopuszcza do spadku jej wartości i doprowadza do złego stanu technicznego? Ktoś chyba za to beknie, tak?
BoTAK!