78
27.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oni niech już zamilczą nieudacznicy
(2025.10.27)

info

19  
  4
Jechać to ty możesz do Fromborka
(2025.10.27)
No akurat nie ma o czym pamiętać, dobrze, ze ta kadencja minęła!!!
(2025.10.27)
Im już nic nie pomoże chyba tylko Tworki lub Świecie
(2025.10.27)
I racja
(2025.10.27)
@Chester - Pozbieraj trochę puszek, przy okazji przyczynisz się do segregacji i będziesz miał na podwyżkę.
(2025.10.27)
może tak panowie wzięliby trochę przykładu z obecnego Prezydenta i przestali siać jad, nienawiść, agresję i spróbowali powstrzymać te albo złośliwe albo prześmiewcze tony i ataki ? Te czasy miejmy nadzieję wraz z nową kadencją i nowymi standardami minęły bezpowrotnie ! i ktoś z tego powodu nauczkę od wyborców dostał więc polecam zmienić zasady gry!
(2025.10.27)
Normalnie tyle wojska w naszym mieście, nie można skierować ich do usuwania skutków pożaru i odbudowy serca ZUO? Dwa co z ludźmi tam pracującymi, mają pracę i środki do życia, czy nie? Czy hala i sprzęt były ubezpieczone, kto odpowiadał za ochronę nocą obiektu, o której był ostatni obchód terenu? Jakie było stężenie substancji trujących w feralną noc, czy było niebezpieczne dla okolicznych mieszkańców? Jeśli były normy przekroczone kilkakrotnie, dlaczego nie było ewakuacji ludności? Dlaczego szkoły na terenie miasta nie są przystosowane do przyjęcia w razie decyzji o ewakuacji ludzi? Są tam kuchnie, ubikacje, ogrzewanie miejsce na nocleg, ale na ławkach ludzie nie będą spać i mapami się nie nakryją? Pytań jest więcej. Na koniec dziękuje strażakom za walkę z żywiołem.
antywładza (2025.10.27)

info

1  
  7
dlaczego polska katoprawica kradnie i jątrzy?
(2025.10.27)

info

12  
  3
@Jest taki kraj jak raj - Ci twoi kolesie z poprzednich 8 lat. Zrobili biznes na cpk. Na projekcie, a już wał na kilometry. Wyobrażacie sobie, jaki wał zrobili na przekopie za 2mld złotych. Tam sami nieskazitelni. Wyłazi wiele, wyjdzie więcej. Ostatni normalni wśród was, już odwracają głowy.2 wieże, orlen, cpk, respiratory, maseczki, pegasus itp itd. Taki rząd Milera padł po aferze Rywina, która przy tych aferach to jak kapiszon przy armacie, a ta struktura corleone, nadal się trzyma, no ale mają was z czego mamić za pomocą republiki. Kmiotki.
Dzielnia_tak (2025.10.27)