Wybrany wątek opinii
Mam dziwne wrażenie, jakby Panowie z PiS się cieszyli z nieszczęścia tego pożaru. Bo jakby Sliwka był prezydentem i taki pożar się przydarzył, to na konferencji, by ogłosił, że to PO z Wcisłą podpalili po złości.
Do moderacji
Odpowiedz
23
5
I racja
Do moderacji
Odpowiedz
2
0