UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
może tak panowie wzięliby trochę przykładu z obecnego Prezydenta i przestali siać jad, nienawiść, agresję i spróbowali powstrzymać te albo złośliwe albo prześmiewcze tony i ataki ? Te czasy miejmy nadzieję wraz z nową kadencją i nowymi standardami minęły bezpowrotnie ! i ktoś z tego powodu nauczkę od wyborców dostał więc polecam zmienić zasady gry!