A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pisiory już żerują na nieszczęściu
śliwki robaczywki !!!!
@xyzet - Zapłać za mnie jak takis chętny
Narodek pisowy już w blokach startowych do korytka! Z co z Domem Pielgrzyma?
Oto szyfr rozwiązania zagadki! 1.700.000 = 1.200.000 + 500.000
W takim porcie to mają dobrze, tam nie muszą bać się o pożar, raz, że są nad wodą a woda sama nie lubi się palić a po drugie port jest ale jakoby go wcale nie było, bo tak z Rosją mamy sankcje, z Koalicją 13 grudnia też a już zaraz listopad, obrotnicy jeszcze nie ma, ale kręcą ją już dobre kika lat na szczeblu ministerialnym, końcowka pogłębienia drogi wodnej o której już mówił od dziesięciu lat senator Wsisło dalej czeka, bo punkty P1,P2 cągle sie same przesuwają I raz jest to 800m innym razem 1200m, a ostatnio urosło do 3 km. Dyrektor portu też czeka... ech ja to bym chciał być w życiu takim dyrektorem... port jest a statków nie ma I nie będzie a emerytura tuż, tuż, - bez nerwów bez stresu I po co takiemu grać w totolatka
Nie stać nas na to, aby kolejne koszty były przerzucane na mieszkańców. To jest najprostsza możliwa rzecz - stwierdził Rafał Traks. - Gdyby nie te konferencje prasowe panów śliwki i traksa moje życie nie miałoby perspektyw. Tylko, że zapomnieli, że za rządów PiS zabrano Elblągowi ponad 100 mln, bo prezydent był z PSL. Oni udają, że zapomnieli, ale my pamiętamy to dziadowstwo przez 8 lat.
@Czy - Po co sortownia jak wszyscy sortujemy?
Szambo mi wybiło, śliwka kiedy będziesz?
a co z działką pod CPK, którą pozwolili sprzedać wasi kumple? Już nie mogę patrzeć na te pisowski gęby?
Mam dziwne wrażenie, jakby Panowie z PiS się cieszyli z nieszczęścia tego pożaru. Bo jakby Sliwka był prezydentem i taki pożar się przydarzył, to na konferencji, by ogłosił, że to PO z Wcisłą podpalili po złości.