Wybrany wątek opinii
Nie stać nas na to, aby kolejne koszty były przerzucane na mieszkańców. To jest najprostsza możliwa rzecz - stwierdził Rafał Traks. - Gdyby nie te konferencje prasowe panów śliwki i traksa moje życie nie miałoby perspektyw. Tylko, że zapomnieli, że za rządów PiS zabrano Elblągowi ponad 100 mln, bo prezydent był z PSL. Oni udają, że zapomnieli, ale my pamiętamy to dziadowstwo przez 8 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
19
8
No akurat nie ma o czym pamiętać, dobrze, ze ta kadencja minęła!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
0