UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Normalnie tyle wojska w naszym mieście, nie można skierować ich do usuwania skutków pożaru i odbudowy serca ZUO? Dwa co z ludźmi tam pracującymi, mają pracę i środki do życia, czy nie? Czy hala i sprzęt były ubezpieczone, kto odpowiadał za ochronę nocą obiektu, o której był ostatni obchód terenu? Jakie było stężenie substancji trujących w feralną noc, czy było niebezpieczne dla okolicznych mieszkańców? Jeśli były normy przekroczone kilkakrotnie, dlaczego nie było ewakuacji ludności? Dlaczego szkoły na terenie miasta nie są przystosowane do przyjęcia w razie decyzji o ewakuacji ludzi? Są tam kuchnie, ubikacje, ogrzewanie miejsce na nocleg, ale na ławkach ludzie nie będą spać i mapami się nie nakryją? Pytań jest więcej. Na koniec dziękuje strażakom za walkę z żywiołem.

antywładza

Anuluj