Wybrany wątek opinii

Brawo Panie Śliwka. Jechać z nimi!! o tych nierobach...
(2025.10.27)
Jechać to ty możesz do Fromborka
(2025.10.27)
Śliwka szkodnik nr1.Sprawdź jakie miał zdanie na temat zasilania elbląskiego portu. Głosował na NIE. Parówa zwykła.
(2025.10.28)
Mówisz o sobie?!!!!
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy