Wybrany wątek opinii
Brawo Panie Śliwka. Jechać z nimi!! o tych nierobach...
Do moderacji
Odpowiedz
31
90
Jechać to ty możesz do Fromborka
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Śliwka szkodnik nr1.Sprawdź jakie miał zdanie na temat zasilania elbląskiego portu. Głosował na NIE. Parówa zwykła.
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
Mówisz o sobie?!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2