Wybrany wątek opinii
może tak panowie wzięliby trochę przykładu z obecnego Prezydenta i przestali siać jad, nienawiść, agresję i spróbowali powstrzymać te albo złośliwe albo prześmiewcze tony i ataki ? Te czasy miejmy nadzieję wraz z nową kadencją i nowymi standardami minęły bezpowrotnie ! i ktoś z tego powodu nauczkę od wyborców dostał więc polecam zmienić zasady gry!
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
a czy oni wiedzą co znaczy KO w boksie? Nokaut panowie z pisu, nokaut...
Do moderacji
Odpowiedz
3
0