A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu rządowych piniędzy nie trzeba Elbląg jest samowystarczalny przesunąć zyski z POrtu wróbleskiego i PO kłopocie.
I zyski z przekopu, wróć to by pogrążyło Elbląg na PiSolecia.
Czy ktoś ich pytał co mają do powiedzenia w tym temacie? Podstawowa zasada dobrego wychowania - jak nikt nie pytał, to milcz!
@KapitanSzyderca - Nie przepijają do ciebie, więc nie pozdrawiaj.
Bujaj się Śliwka. Przeciwko środkom dla portu byłeś. Partyjniak zwykły zero myślenia.
Śliwka szkodnik nr1.Sprawdź jakie miał zdanie na temat zasilania elbląskiego portu. Głosował na NIE. Parówa zwykła.
gonić biednych miernych wiernych towarzyszy pisowskich jak najdalej od Elbląga niech idą kolaborować z klerem, czy zepsutymi solidaruchami
Bierz Pan Teresę, Leonarda i segregujcie. Tfu na tragedii politykę chcecie robić. Anty elblaski ciul.
WON do uczciwej pracy
Ty śliwka wynoś się do siebie a nie odstawiasz pokazówki z kolegami jak coś się dzieje!!!!!