78
27.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tu rządowych piniędzy nie trzeba Elbląg jest samowystarczalny przesunąć zyski z POrtu wróbleskiego i PO kłopocie.
(2025.10.27)
I zyski z przekopu, wróć to by pogrążyło Elbląg na PiSolecia.
(2025.10.27)
Czy ktoś ich pytał co mają do powiedzenia w tym temacie? Podstawowa zasada dobrego wychowania - jak nikt nie pytał, to milcz!
KapitanSzyderca (2025.10.27)
@KapitanSzyderca - Nie przepijają do ciebie, więc nie pozdrawiaj.
erg. (2025.10.27)
Bujaj się Śliwka. Przeciwko środkom dla portu byłeś. Partyjniak zwykły zero myślenia.
(2025.10.28)

info

11  
  0
Śliwka szkodnik nr1.Sprawdź jakie miał zdanie na temat zasilania elbląskiego portu. Głosował na NIE. Parówa zwykła.
(2025.10.28)
gonić biednych miernych wiernych towarzyszy pisowskich jak najdalej od Elbląga niech idą kolaborować z klerem, czy zepsutymi solidaruchami
(2025.10.28)

info

9  
  1
Bierz Pan Teresę, Leonarda i segregujcie. Tfu na tragedii politykę chcecie robić. Anty elblaski ciul.
(2025.10.28)
WON do uczciwej pracy
(2025.10.28)

info

9  
  1
Ty śliwka wynoś się do siebie a nie odstawiasz pokazówki z kolegami jak coś się dzieje!!!!!
(2025.10.28)

info

13  
  4