Wybrany wątek opinii
Podwyżka za wywóz śmieci, rzędu kilku złotych nikogo do ruiny by nie doprowadziła.
Do moderacji
Odpowiedz
23
56
@xyzet - Zapłać za mnie jak takis chętny
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
@Chester - Pozbieraj trochę puszek, przy okazji przyczynisz się do segregacji i będziesz miał na podwyżkę.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
wujek dobra rada-ruszaj w teren i pokaż jak to sie robi
Do moderacji
Odpowiedz
2
1