Wybrany wątek opinii

Podwyżka za wywóz śmieci, rzędu kilku złotych nikogo do ruiny by nie doprowadziła.
xyzet (2025.10.27)
@xyzet - Zapłać za mnie jak takis chętny
Chester (2025.10.27)
@Chester - Pozbieraj trochę puszek, przy okazji przyczynisz się do segregacji i będziesz miał na podwyżkę.
(2025.10.27)
wujek dobra rada-ruszaj w teren i pokaż jak to sie robi
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy