UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

może tak panowie wzięliby trochę przykładu z obecnego Prezydenta i przestali siać jad, nienawiść, agresję i spróbowali powstrzymać te albo złośliwe albo prześmiewcze tony i ataki ? Te czasy miejmy nadzieję wraz z nową kadencją i nowymi standardami minęły bezpowrotnie ! i ktoś z tego powodu nauczkę od wyborców dostał więc polecam zmienić zasady gry!


Anuluj